preprava osob, preprava tovatu, kam to bude, Brestovec, Brezová pod Bradlom, Bukovec, Bzince pod Javorinou, Čachtice, Hrachovište, Hrašné, Chvojnica, Jablonka, Kostolné, Košariská, Krajné, Lubina, Moravské Lieskové, Myjava, Nová Bošáca, Podbranč, Podkylava, Polianka, Poriadie, Prašník, Priepasné, Rudník, Sobotište, Stará Myjava, Stará Turá, Vaďovce, Višňové, Vrbovce

© 2021 Stingray Studio

Potrebujete odvoz z kopaníc na letisko, na svadbu, do zahraničia, za prácou či na výlet. Máte plné zuby autobusovej dopravy? Chcete cestovať bezpečne, rýchlo a pohodlne? Sme tu pre Vás 24 hodín denne 7 dní v týždni.

Naša spoločnosť ADMIPOL PLUS s.r.o. sa zaoberá prepravou osôb na diaľkové trasy (opatrovateľky, letiskové transfery, dovolenky pre početné rodiny, športové podujatia v zahraničí a podobne). Našim cieľom je bezpečná a pohodlná jazda do vašej práce, destinácie či športového podujatia. Taktiež bezpečne, rýchlo a spoľahlivo dopraviť Vás tovar v rámci EU.

Vyrážame z kopaníc, ale zvoz robíme aj z Trenčianskeho kraja a Trnavského kraja a následne rozvážame po celom Slovensku, ale aj do zahraničie ako napr. Rakúsko, Nemecko atď.

Prioritne naše služby poskytujeme zákazníkom z týchto miest a obcí kopaničiarskeho regiónu: Brestovec, Brezová pod Bradlom, Bukovec, Bzince pod Javorinou, Čachtice, Hrachovište, Hrašné, Chvojnica, Jablonka, Kostolné, Košariská, Krajné, Lubina, Moravské Lieskové, Myjava, Nová Bošáca, Podbranč, Podkylava, Polianka, Poriadie, Prašník, Priepasné, Rudník, Sobotište, Stará Myjava, Stará Turá, Vaďovce, Višňové, Vrbovce ako aj zákazníkom z celého Trenčianskeho samosprávneho kraja a Trnavského samosprávneho kraja.